Світле Христове Воскресіння з Керуючим справами УПЦ: Київські духовні школи святкують Пасху. (ФОТО)

12 квітня 2015, у день свята Пасхи Христової, керуючий справами УПЦ, ректор КДАіС митрополит Бориспільський і Броварський Антоній разом з адміністрацією, професорсько-викладацькою корпорацією та студентами духовних шкіл привітав Предстоятеля Української Православної Церкви Митрополита Київського і всієї України Онуфрія зі Світлим Христовим Воскресінням.

Вітаючи Його Блаженство з пасхальною радістю, владика ректор від викладачів та студентів духовної школи побажав Митрополиту Онуфрію довголіття, міцних духовних і тілесних сил у несенні його жертовного первосвятительського служіння вітчизні, українському народу та церкві. Потім митрополит Антоній підніс у дар Блаженнішому владиці пасхальне яйце.

У свою чергу, Митрополит Онуфрій подякував владиці ректору та привітав колектив Київських духовних шкіл словами: «У цей святковий день Світлого Христового Воскресіння, бажаю всім студентам і вихованцям, щоб ви скористалися часом перебування у духовній школі та намагалися взяти від неї якомога більше корисного для себе». 

Після привітання Блаженніший владика вручив святкові подарунки викладачам, студентам та співробітникам духовної школи.

В той же день Керуючий справами Української Православної Церкви, ректор Київської духовної Академії та семінарії митрополит Бориспільський і Броварський Антоній привітав адміністрацію, професорсько-викладацьку корпорацію, співробітників та студентів Київських духовних шкіл зі святом Пасхи.

Після спільної святкової трапези адміністрації, викладачів, співробітників і студентів духовної школи владика ректор привітав усіх з Воскресінням Христовим. Його Високопреосвященство побажав колективу академії, щоб пасхальна радість збереглася у їх серцях та стала фундаментом справжньої надії, що дає істинну віру і блаженство у воскреслому Господі Ісусі.

У свою чергу, від академічного колективу митрополита Антонія привітав перший проректор КДА протоієрей Сергій Ющик. Отець Сергій побажав владиці ректору милості Господньої, міцного здоров'я, божественного благословення та допомоги у керівництві духовною школою.

Далі митрополит Антоній вручив співробітникам і студентам великодні подарунки.

Цього ж дня Керуючий справами Української Православної Церкви, ректор КДАіС митрополит Бориспільський і Броварський Антоній разом з адміністрацією, професорсько-викладацької корпорацією та учнями духовних шкіл привітав намісника Києво-Печерської Лаври митрополита Вишгородського і Чорнобильського Павла зі святом Воскресіння Христового.

Вітаючи митрополита Павла, владика ректор сказав: «У цей світлий день хотілося б привітати вас від імені всіх наших викладачів, студентів та співробітників та привітати вас живоносними словами «Христос Воскрес!». Щиро бажаємо, щоб ця пасхальна радість, яку мисьогодні отримали від Господа перебувала в вас якомога довше. Також від усього серця хотілося б побажати багатьох років життя, заступництва Всемилостивого Господа та, щоб і надалі, ваші старанні труди примножували благодать цієї святої обителі». Після привітання владика Антоній підніс у подарунок наміснику пасхальне яйце.

У свою чергу, владика намісник подякував митрополиту Антонію та всім співробітникам і студентам духовної школи словами: «Сердечно дякую вам за ваші добрі діла, за молитви, які я завжди відчував. Також, владико, хочу побажати вам терпіння і допомоги Божої, у вашій нелегкій справі виховання молодого покоління церкви». Після привітання митрополит Павел вручив усім великодні подарунки.

Увечері Керуючий справами Української Православної Церкви звершив вечірнє Великоднє богослужіння у академічному храмі Різдва Пресвятої Богородиці. Владиці ректору співслужили викладачі та студенти духовних шкіл у священному сані. За богослужінням молилися викладачі та студенти КДАіС та парафіяни храму.

Після Великої вечірні благочинний храму ієромонах Пімен (Воят) від імені кліриків і прихожан привітав митрополита Антонія зі Світлим Христовим Воскресінням.

Після цього владику ректора і всіх присутніх зі святом Пасхи Христової привітав дитячий хор.

За матеріалами сайту КДАіС

Опубликовано: Mon, 13/04/2015 - 11:20

Статистика

Всего просмотров 357

Автор(ы) материала

Социальные комментарии Cackle