До України прибув Благодатний Вогонь. Святиню буде доставлено до всіх куточків України

11 квітня, у Велику Суботу, делегація УПЦ у складі керуючого справами УПЦ митрополита Бориспільського і Броварського Антонія, єпископа Боярського Феодосія і голови адміністративного апарату Київської Митрополії ієромонаха Віктора (Коцаби) доставили Благодатний Вогонь до України.

По прибутті делегацію зустріли голова Синодального інформаційного відділу єпископ Ірпінський Климент, представники духовенства з різних єпархій УПЦ та православні віруючі, які запалили чисельні свічки та лампадки Благодатним Вогнем щоб доправити святиню до всіх куточків Української землі.

Сьогодні о 23:00 годині у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі за традицією Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій роздасть Благодатний Вогонь тисячам віруючих, які прийдуть на нічне Пасхальне богослужіння.

Нагадаємо, що сьогодні близько 14:20 відбулося диво сходження вогню відбулося після молитов патріарха Єрусалимського Феофіла III і тисяч віруючих з усього світу.

Синодальний інформаційний відділ УПЦ

Опубликовано: Sat, 11/04/2015 - 21:13

Статистика

Всего просмотров 122

Популярное за 7 дней

Социальные комментарии Cackle