Заява Прес-служби Сумської єпархії

Заява

Прес-служби Сумської єпархії

Української Православної Церкви

В мережі internet опубліковано оголошення про те, що 6 березня 2015 року о 15-30 Сумська міська організація ВО «Свобода» ініціює проведення круглого столу «Московський Патріархат – пропагандист сепаратизму на Сумщині?» за участі політичних та громадських діячів.

Зважаючи на особливу актуальність заявленої теми обговорення та прагнення до відкритого публічного діалогу як способу врегулювання непорозумінь та взаємних звинувачень, прес-служба Сумської єпархії Української Православної Церкви офіційно заявляє про таке:

  1. Сумська єпархія Української Православної Церкви в особі архієпископа Сумського і Охтирського Євлогія або уповноважених осіб пропонує свою участь в публічних обговореннях будь-яких питань, що стосуються статутної діяльності та суспільно-значущих подій, обставин та проблем. Для проведення такого суспільного діалогу може бути використана актова зала Сумського єпархіального управління або будь-яке придатне приміщення за згодою учасників діалогу.

  2. Керівництво Сумської єпархії Української Православної Церкви заявляє про прагнення до суспільної злагоди, миру та порозуміння, виступає проти конфронтації, штучного створення образу ворога, дестабілізації українського суспільства на Сумщині з будь-яких приводів.

  3. Сумська єпархія Української Православної Церкви просить всі громадські та політичні організації залишити взаємні звинувачення та претензії, об’єднатися заради збереження громадянського миру та спокою, докласти зусиль для подолання розбрату, ворожнечі та громадянського протистояння. Єдність держави Україна та громадянський мир повинні бути найвищою метою для усіх партій, громадських організацій та публічних діячів Сумщини.

  4. Сумська єпархія Української Православної Церкви звертається до представників засобів масової інформації Сумщини із закликом до об’єктивності та неупередженості висвітлення громадянського життя Сумщини. Професійна діяльність журналіста повинна сприяти консолідації, а не створювати конфронтацію.                                    Православна Сумщина

Опубликовано: пт, 06/03/2015 - 12:58

Статистика

Всего просмотров 76

Автор(ы) материала

Социальные комментарии Cackle