Як у Києво-Печерській Лаврі Блаженніший у Вербну неділю освячував пальмові гілки з Єрусалима та вербу з Києва (ФОТО)

4 квітня, напередодні Вербної неділі, двонадесятого свята Входу Господнього до Єрусалима, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Всенічне бдіння в Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

За свідченням усіх чотирьох євангелістів, за кілька днів до хресних страждань, Іісус Христос увійшов до Єрусалиму. Чисельні паломники, які знали про дивовижне воскрешення Лазаря та інші дива Спасителя, очікували Його та зустрічали як царя. У знак великої пошани до Христа, люди покладали на дорогу свій одяг та пальмові гілки, вітаючи Господа: «Осанна! Благословен, який іде в Ім’я Господнє, Цар Ізраїлев» (Ін. 12:13).

Під час богослужіння, за традицією, Предстоятель освятив вербу, принесені киянами та гостями міста, а також пальмові гілки, що були привезені на свято українськими паломниками зі Святого граду Єрусалим.

У давні часи з зеленими гілками зустрічали царів, які урочисто поверталися додому після перемоги на ворогом. Християни також зустрічають з першими розквітлими гілками – вербою – Спасителя, як Переможця смерті, Котрий прийняв страждання та смерть на Хресті за гріхи людей і воскрес, щоб кожен віруючий в Нього мав Життя Вічне.

Дивіться фото прес-служби Предстоятеля:

Фото сайту Києво-Печерської Лаври: lavra.ua

Опубликовано: вс, 05/04/2015 - 14:15

Статистика

Всего просмотров 48

Автор(ы) материала

Реклама

Реклама:
Социальные комментарии Cackle