Волонтерський проект УПЦ: Лінія підтримки «Надія»

Вже більше як півроку працює Лінія духовної підтримки громадян «Надія», мета якої надання духовної підтримки громадянам в стресових ситуаціях. Нинішня ситуація в країні накладає на людей свій відбиток. Тому для збереження духовного миру в душі кожної людини необхідна духовна підтримка священника.

Флаер лінії

Спочатку телефонна Лінія духовної підтримки призначалась для людей, які постраждали під час подій на Майдані, згодом і для надання духовної допомоги людям, котрі знаходяться у зоні АТО.

За період роботи Лінії дзвінки надходили майже з усіх регіонів України, у тому числі з Криму, Донецької та Луганської областей.

На Лінію надходять питання різного характеру. Це питання, які стосуються духовного життя, загальноцерковні питання, питання, пов’язані з політичними подіями у країні. Також на Лінію надходять дзвінки-прохання про допомогу від вимушених переселенців. Частота питань певної тематики за період роботи Лінії показана в діаграмі у відсотках.

Діаграма

  1. Духовні питання – це питання, які пов’язані з духовним життям

  2. Інформаційні питання – це питання, які пов’язані з наданням інформації довідкового характеру

  3. Загальноцерковні питання – це питання, які пов’язані із роз’ясненням церковних служб, історії свят чи інших церковних історичних подій

  4. Різне – це питання, які пов’язані з наданням допомоги вимушеним переселенцям та питання, які не мають прямого відношення до Лінії духовної підтримки громадян «Надія»                                  Офіційний сайт УПЦ

Опубликовано: ср, 01/04/2015 - 19:43

Статистика

Всего просмотров 17

Автор(ы) материала

Реклама

Реклама:
Социальные комментарии Cackle