Вірний спосіб відповіді Церкви на агресію: Предстоятель та архієреї УПЦ на Рівненщині демонструють приклад

Рівненщина стала тим регіоном в Україні, який найбільше потерпає від радикалів та представників т.з. УПЦ КП – захоплення храмів УПЦ, погрози на адресу духовенства і т.ін., - тут вже звична річ. Чи можливо побороти зло злом – питання. Але в силі посту і молитви в УПЦ не сумніваються.

Підтримати свою паству в Корецьку обитель прибув Предстоятель. В день свята чудотворної ікони Богородиці «Споручниця грішних» молилися тут разом з Блаженнішим Митрополитом Онуфрієм вісім архієреїв, численне духовенство та сотні прочан нашої Церкви.

20 березня, в день свята, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію у Корецькому Свято-Троїцькому жіночому ставропігійному монастирі.

Його Блаженству співслужили намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополит Рівненський і Острозький Варфоломій, архієпископ Уманський і Звенигородський Пантелеімон, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, єпископ Дніпродзержинський і Царичанський Володимир, єпископ Львівський і Галицький Філарет, єпископ Ірпінський Климент, єпископ Вознесенський та Первомайський Олексій і духовенство монастиря.

Після читання Святого Євангелія Блаженніший владика звернувся до віруючих зі словами проповіді: «Сьогодні Свята Церква вшановує чудотворний корецький образ Божої Матері “Споручниця грішних”. Через цей образ Божа Мати являла і являє Свою милість і до насельниць цієї обителі, і до всіх, хто сюди приходить для молитви, і на весь поліський край». Розмірковуючи про милість і заступництво Богородиці над православними християнами, Його Блаженство зауважив, що Божа Мати піклується про всіх людей, які є християнами, але особливої Її любові та благодатного покрову сподобляються ті, котрі правильно славлять Бога та намагаються прихилити до себе Його благословіння через піст, молитву, через добрі справи милосердя.

«Богородиця не хоче, — зазначив Предстоятель, — щоб людина, якій Бог подарував і розум, і здібності, і таланти, всі ці таланти загубила і не пізнала Бога. Нехай Господь допомагає нам, дорогі брати і сестри, щоб ми у заповідях Господніх проводили все своє земне життя, щоб ми були гідними любові Богородиці і щоб Вона умолила Свого Сина, повернути мир на нашу українську землю і щоб перестала проливатись людська кров».

По закінченню Літургії був звершений молебень перед чудотворною іконою Божої Матері «Споручниця грішних».

За матеріалами офіційного сайту УПЦ

Опубликовано: пт, 20/03/2015 - 19:39

Статистика

Всего просмотров 47

Автор(ы) материала

Реклама

Реклама:
Социальные комментарии Cackle