УКРАЇНА-НІМЕЧЧИНА. Українські діти з Різдвяним вертепом заколядували у численних німецьких домівках

З 10 по 12 січня 2015 року по благословенню митрополита Бориспільського і Броварського  Антонія, керуючого Бориспільською єпархією, Недільна школа храму святих Бориса та Гліба міста Вишгород на чолі з настоятелем прот. Димитрієм Денисенко відвідала з Різдвяним поздоровленням  недільну школу храма свв. Валентина та Пасікрата м.Ульм Німеччина (настоятель ігумен Максим Шмидт).

В ці Різдвяні дні благу звістку про народження Спасителя із щирими привітаннями вихованці недільних шкіл міст Вишгороду та Ульму принесли в багато німецьких сімей, відвідавши їх разом із прот. Димитрієм  та ігуменом Максимом.

Виступ дітей із колядками, різдвяними піснями про прихід у світ Спасителя стали радістю для всіх. Із Різдвяною зіркою, що знаменує собою Віфліємську зорю, та вертепом, співаючи тропар Різдва, святкова хода радісно рухалась вузькими вуличками міста Ульм, несучи радісну звістку в кожен дім. Щасливі обличчя, щирі посмішки і сльози радості стриманих німців стали найбільшою нагородою для дітей та дорослих.

Усі дні перебування української групи в м. Ульм були насичені подіями, а промайнули майже непомітно. Відвідування Ротенбурга-на-Таубері, де розташовано так зване місто вічного Різдва, викликало багато яскравих вражень у дітлахів та дорослих. Діти змогли потрапити у чарівну казку яскравих вогників, ялинок, чарівних прикрас і мрій,  а дорослі – повернутись у чудову пору свого дитинства, зануритись у спогади.

З чудовим настроєм діти недільної школи повернулись додому.

Сайт Бориспольской епархии

Социальные комментарии Cackle