Священики Бориспільського благочиння на Різдво дарували і отримували подарунки. Духовенство відвідало дітей-сиріт, інвалідів та престарілих

7 січня в день Світлого Різдва Христового, з благословення митрополита Бориспільського і Броварьського Антонія, благочинний Другого Бориспільського округу, архімандрит Феогност (Юраш) у супроводі прот. Доримедонта Ірімєску, прот. Сергія Демиденка та прот. Георгія Пилипчука відвідали у с. Ревне, Бориспільського р-ну, стаціонарне відділення для постійного та тимчасового проживання інвалідів та одиноких не працездатних громадян.

Під час зустрічі архімандрит Феогност привітав усіх з великим та радісним святом Різдва Христового. Після вітальної адреси духовенство відвідало з подарунками та колядками людей, які знаходяться у відділенні. Наприкінці зустрічі було проведено виступ вихованця недільної школи парафії святителя Миколая с. Рогозів, Дмитра Цілика, який виконав на акордеоні улюблені мелодії.

Також в цей день духовенство завітало до дитячого будинку сімейного типу, який знаходиться у с. Рівне, Бориспільського р-ну. Духовенство та колядників радо зустрічали 11 вихованців та опікуни Зубчук П. П. та Зубчук В. І. , де після вітання духовенства діткам та вихователям було передані дарунки та солодощі. Благочинний подякував опікунам за їх великий подвиг і побажав їм Божої допомоги у їхній святій справі.

По завершені зустрічі Зубчук П. П. висловив подяку духовенству, за постійну підтримку і пам'ять про їхню родину, а дітки в подяку привітали священників колядками.

Бориспольская епархия

Опубликовано: пт, 09/01/2015 - 10:19

Статистика

Всего просмотров 174

Автор(ы) материала

Социальные комментарии Cackle