Світле Христове Воскресіння з Предстоятелем УПЦ: у Києво-Печерській Лаврі всі святкують Пасху! (ФОТО)

12 квітня, у день Світлого Христового Воскресіння, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій приймав вітання з Пасхою та роздавав великодні  подарунки.

Блаженніший Владика взяв участь у акції «Святий день — Великдень» для дітей та молоді з обмеженими фізичними властивостями та їхніх батьків, що відбулася на території Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Митрополит Онуфрій привітав діток, їхніх батьків та волонтерів, які опікуються дітьми, зі святом Христового Воскресіння, побажав дітям міцного здоров’я, небесного спасіння та земних радощів, а тим, які допомагають їм жити в цьому житті — Божого благословення та допомоги в цій богоугодній справі. 

Близько 50 дітей та молодих людей отримали пасхальні подарунки із рук Предстоятеля УПЦ.

Пізніше того ж дня Його Блаженство приймав вітання від викладачів та студентів Київських духовних шкіл, духовенства Київської та Бориспільської єпархій, братії Києво-Печерської Лаври, митрополичого хору та інших хорових колективів Києва, сестер столичного Покровського монастиря та монастиря на честь ікони Божої Матері «Афонська», що в селі Кип’ячому на Житомирщині, а також від численних громадських організацій, представників влади та вірян Української Православної Церкви.

Ввечері Предстоятель звершив велику вечірню в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Весь тиждень, що триває після Неділі Христового Воскресіння, має назву Великої або Світлої седмиці. Вона являє собою єдине велике свято Пасхи. Богослужіння у ці дні звершуються при відкритих царських вратах – в знак того, що Господь Своїм Воскресінням відкрив віруючим двері раю. Вони завлишаються відкритими і після богослужіння, а зачиняються лише в суботу, перед 9-м часом.

За матеріалами офіційного сайту УПЦ

Социальные комментарии Cackle