Сьогодні розкольники за підтримки радикальних угрупувань планують провокацію у м. Василькові

За повідомленням вікарія Київської Митрополії єпископа Васильківського Миколая, очолювана ним громада храму преподобних Антонія і Феодосія у м. Васильків стурбована намірами радикальних угрупувань провести 14 березня провокації з метою захоплення їхнього храму і силового переведення його у підпорядкування так званого "Київського Патріархату". 

Як стало відомо парафіянам храму, саме на цей день у міському Будинку культури призначені збори громадських організацій, які не побажали себе ідентифікувати. Серед іншого, мета цих зборів полягає у створенні провокації для того, щоб імітувати вияв громадської думки і цим самим досягти захоплення храму преподобних Антонія і Феодосія та передачу його до рук розкольників. Незважаючи на те, що «Київський Патріархат» досі не мав відношення до цього храму, напередодні провокації розкольниками було призначено свого настоятеля громади преподобних Антонія і Феодосія «Київського Патріархату» у м. Василькові.

Слід зазначити, що 5 березня 2015 року Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звернувся до Васильківського міського голови Сергія Сабова та депутатів Васильківської міської ради з проханням вжити заходів для недопущення загострення міжконфесійних відносин та збереження міжконфесійного миру серед жителів міста Василькова та області загалом.

Його Блаженство наголосив: «Нашим спільним обов’язком є недопущення раніше неіснуючої ворожнечі та збереження міжконфесійного миру серед жителів міста Васильків та області загалом». Він також підкреслив, що з урахуванням сумної тенденції віроломних захоплень храмів Української Православної Церкви деструктивно налаштованими провокаторами, такі прикрі інциденти можуть бути використані зовнішніми силами, які дестабілізують ситуацію в державі.

Два тижні раніше православних вірян Василькова збентежила звістка про бажання громади греко-католиків домагатися почергового богослужіння у старовинному храмі преподобних Антонія і Феодосія. Нові провокації за участю розкольників з «УПЦ КП» створюють враження наполегливих системних зусиль задля розпалювання міжрелігійної ворожнечі у Київській області, що підпадають під кваліфікацію Кримінального кодексу України.

Опубликовано: сб, 14/03/2015 - 09:20

Статистика

Всего просмотров 43

Автор(ы) материала

Реклама

Реклама:
Социальные комментарии Cackle