Новий рік у колі сім'ї: Миротворча місія УПЦ визволила з полону військовослужбовців ЗСУ

30 грудня у Донецьку, внаслідок переговорів, організованих миротворчою місією УПЦ, було визволено з полону мешканців Волинської області: молодшого сержанта 51-ї бригади Юрія Потейчука та молодшого сержанта Святослава Савчука. 

Також Українська Православна Церква сприяла процесу визволення українського військовослужбовця Олександра Яслинського, переговори щодо долі якого проводили учасники волонтерскої групи “Патріот”.

“Переговори закінчились. Трохи змучені, але наших хлопців забрали. Зустрінуть Новий рік з рідними. Хлопці їдуть зі мною у машині і почуваютьcя добре. Олександра Яслинського передали матері відразу, вони наразі у Слов’янську, потім поїдуть на Волинь. Юрія і Святослава привеземо у Київ, туди приїдуть їхні рідні – віряни УПЦ, за клопотанням яких ми організували цю місію”, – пояснив учасник миротворчої місії, перший проректор КДА, протоієрей Сергій Ющик.

За інформацією отця Сергія, визволені перебували у полоні з кінця серепня, а були мобілізовані у квітні.

31 грудня о 10.00 на території Києво-Печерської Лаври (корпус 70-А) відбудеться зустріч з рідними та близькими визволених військових.

church.ua

Социальные комментарии Cackle