Намісник Почаївської Лаври: «Тим, хто йде до храму молитися про мир для свого народу, двері завжди відкриті»

«У такий складний для країни час, коли ллється кров, як ніколи важлива роль Церкви. Тим, хто йде до храму молитися про мир для свого народу, двері завжди відкриті. Тому кожен, хто звернеться до нас за духовною допомогою, її отримає. Ми допомагаємо, чим можемо, і не чекаємо за це якихось нагород. Робили, робимо і з Божою допомогою будемо робити це і в майбутньому»,сказав у коментарі Інформаційного відділу Української Православної Церкви намісник Свято-Успенської Почаївської Лаври митрополит Почаївський Володимир.

Братія Свято-Успенської Почаївської Лаври надає постійну духовну опіку та гуманітарну допомогу українським військовослужбовцям.

Як повідомив владика Володимир, 24 лютого братія передала до Кременецького військового комісаріату автомобіль УАЗ, який призначений для вивезення поранених із зони військового конфлікту. Автомобіль доставлений на схід України.

Зокрема, за словами намісника, опіка над військовослужбовцями триває вже давно. Лавру часто відвідують солдати української армії. Обитель передає в зону військових дій святу воду, молитвослови, іконки, хрестики, теплу білизну, продукти, засоби гігієни.

Так, у січні Свято-Успенську Почаївську Лавру відвідав батальйон 95-ї аеромобільної бригади з Житомира.

Бійці, які до цього більше 8 місяців несли службу в зоні АТО на сході України, приклалися до святинь, помолилися у храмах Лаври і познайомилися з історією обителі.

Митрополит Володимир зазначив, що в монастирі не відмовляють тим, хто просить про допомогу і додав, що «в тяжкий для всієї країни час кожен повинен допомагати по мірі своїх сил, не сподіваючись на нагороди і шану».

Офіційний сайт УПЦ

Теги

Опубликовано: пт, 27/02/2015 - 11:23

Статистика

Всего просмотров 215

Автор(ы) материала

Социальные комментарии Cackle