Языки

  • Русский
  • Українська

Лекції з апологетики та догматики архім. Сильвестра (Стойчева) — online

Содержимое

Щодня по буднях, о 17:00, (з повтором о 8-й ранку) відчинються двері Київської духовної семінарії для глядачів телеканалу «Глас». Кожний може бути присутнім на лекції для семінаристів та отримати відповіді на найважливіші запитання.

Чи можна сьогодні сказати, що наука дає вичерпні відповіді на всі запитання, які виникають у серці людини? Чи суперечить знання — вірі? А віра – знанню? Хто дасть відповіді на найважливіші для людини запитання? Відповіді дають викладачі Київських духовних шкіл.

Тож, що таке апологетика? І що про цю боговську науку має знати майбутній священик? Дивіться відеокурси лекцій «Апологетика» архімандрита Сильвестра (Стойчева), кандидата богослов'я, доцента, старшого помічника ректора з науково-методичної роботи Київської духовної академії і семінарії.

Частина 2

Частина 3

Частина 4

Що робить священика священиком? Про обов’язкове знання священнослужителям догматичного богослов’я — архімандрит Сильвестр (Стойчев):

Частина 2

Частина 3

Частина 4

 

***

Також ви можете переглянути лекції з Ісагогики протоієрея Ростислава Снігірьова, доктора богослов’я, професора, вченого секретаря Київської духовної академії; лекції з Патрології протоієрея Сергія Ющика, кандидата богослов'я, доцента, першого проректора Київської духовної академії і семінарії; лекції з Історії Київських духовних шкіл Володимира Буреги, кандидата історичних наук, кандидата богослов'я, професора, проректора з науково-богословської роботи Київської духовної академії і семінарії.


 

Опубликовано: пт, 20/03/2015 - 17:19

Статистика просмотров

За час: 1
За сутки: 1
За неделю: 1
За месяц: 2
За год: 0
За все время: 240

Автор(ы) материала

Популярное за 7 дней

Реклама

Реклама:
Социальные комментарии Cackle