Керуючий справами УПЦ під час богослужіння на Срітення підніс особливі молитви про мир в Україні

15 лютого, у свято Стрітення Господнього, керуючий справами Української Православної Церкви, ректор Київської духовної академії і семінарії митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну літургію в академічному храмі Різдва Пресвятої Богородиці, у співслужінні академічного духовенства.

Після Євангельського читання митрополит Антоній звернувся до віруючих з архіпастирським словом, після якого підніс молитву про мир в Україні.

Після Божественної літургії був звершений чин славлення перед іконою Стрітення Господнього, під час якого митрополит Антоній звершив освячення стрітенських свічок.

Після закінчення богослужіння владика Антоній привітав віруючих зі святом. Також владика подякував протоієрею Костянтину Пилипчуку за його багаторічні труди на посаді благочинного академічного храму і повідомив, що з благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія його перевели на послух при одному з храмів міста Києва, а далі представив парафіянам нового благочинного ієромонаха Пимена (Воята).

Також за богослужінням владика ректор звершив священицьку хіротонію студента IV курсу КДА диякона Василя Корнути і дияконську хіротонію студента IV курсу КДА Сергія Богаченко.

За матеріалами сайту КДАіС

Социальные комментарии Cackle