Братія зі Святої гори Афон — в гостях у Блаженнішого Митрополита Онуфрія

21 січня у резиденції Предстоятеля Української Православної Церкви на території Києво-Печерської Лаври відбулася зустріч Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія з архімандритом Гавриїлом, благочинним монастиря Дохіар на Святій горі Афон, і насельником цього монастиря монахом Мартирієм.

Святогірська братія привітала Предстоятеля з Різдвом Христовим та Богоявленням і передала вітання від намісника обителі архімандрита Григорія. Зокрема, отець благочинний відзначив велику повагу, з якою ченці Святої гори відносяться до владики Онуфрія, якого добре знає афонська братія. “Сумирність Блаженнішого Онуфрія, його смиріння, розважливість та внутрішній спокій,  - зазначив архімандрит Гавриїл, –  саме ті риси, які слід у собі розвивати кожному християнину, і тим більше кожному вірному Української Православної Церкви у неспокійний та вирішальний для всієї України час”.

Його Блаженство подякував святогірцям за привітання, побажав гостям миру Господнього й успішного паломництва по Україні та благословив їх.

news.church.ua

Теги

Теги: 

Опубликовано: ср, 21/01/2015 - 16:48

Статистика

Всего просмотров 58

Автор(ы) материала

Реклама

Реклама:
Социальные комментарии Cackle