РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ. Розпочався архіпастирський візит Блаженнішого Митрополита Онуфрія до Рівненської єпархії

19 березня в рамках архіпастирського візиту до Рівненської єпархії Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій прибув до Корецького Свято-Троїцького жіночого ставропігійного монастиря, де завтра буде святкуватися пам’ять чудотворної ікони Божої Матері «Споручниця грішних» – найвідомішої святині цієї обителі.

Напередодні свята Його Блаженство очолив Всенічне бдіння. Предстоятелю співслужили намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополит Рівненський і Острозький Варфоломій, архієпископ Уманський і Звенигородський Пантелеімон, єпископ Дніпродзержинський і Царичанський Володимир, єпископ Львівський і Дрогобицький Філарет і єпископ Ірпінський Климент.

Перед полієлеєм Блаженніший владика разом із присутніми архієреями прочитали акафіст Божій Матері перед чудотворною іконою «Споручниця грішних», який у обителі традиційно виконується розспівом.

Завтра, у день престольного свята, великопісне богослужіння в обителі розпочнеться о 6:00, а святкова Божественна літургія — о 8:30.

Синодальний інформаційний відділ УПЦ

Социальные комментарии Cackle