У Києво-Печерській Лаврі обговорили проблеми роботи зі «складними» сім’ями

У Всеукраїнській конференції керівників та співробітників єпархіальних відділів УПЦ у справах сім’ї взяв участь Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільский та Броварський Антоній. 

25 листопада, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, Предстоятеля Української Православної Церкви, в приміщенні актової зали Лаври відбулося відкриття.

Головне завдання конференції – обмін досвідом між священиками та небайдужими людьми, що ведуть роботу з сім’ями в регіонах, сприяння створенню та налагодженню роботи єпархіальних відділів у справах сім’ї шляхом активного діалогу між представниками єпархій та профільними спеціалістами: психологами, юристами, лікарями.

Конференцію відкрив Голова Місії Синодального відділу УПЦ у справах сім’ї єпископ Ровеньківський і Свердловський Пантелеімон, який зачитав вітальне слово Предстоятеля.

З благословення Його Блаженства Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звернувся до учасників з вітальним словом.

Фото зі сторінки в Фейсбук митрополита Антонія:

Опубликовано: вт, 25/11/2014 - 13:32

Статистика

Всего просмотров 78

Популярное за 7 дней

Социальные комментарии Cackle