Представники Всесвітньої Ради Церков прибули в Україну, щоб допомогти в подоланні збройного конфлікту на сході країни

Українська Православна Церква – це єдина Церква в Україні, яка є членом ВРЦ. Тому першу зустріч 15 грудня у рамках свого візиту делегати провели у Києво-Печерській Лаврі. Приймав гостей Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.

Зі сторони ВРЦ у зустрічі взяли участь відповідальний секретар ВРЦ із взаємовідносин з церквами священик Румунської Православної Церкви протоієрей доктор Даниїл Буда та представник Руської Православної Церкви при ВРЦ протоієрей Михаїл Гундяєв. У зустрічі також взяв участь заступник Голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ протоієрей Миколай Данилевич, а також співробітники Відділу Д. П. Лозінський та С. М. Бортник.

Митрополит Антоній розповів гостям про ситуацію в Україні та представив позицію Української Православної Церкви. Владика навів конкретні приклади допомоги біженцям зі сторони Церкви, а також розповів про благодійну та гуманітарну допомогу постраждалим.

Під час свого перебування в Україні представники ВРЦ матимуть зустрічі з іншими конфесіями та релігійними організаціями в Україні.

vzcz.church.ua

Опубликовано: вт, 16/12/2014 - 00:24

Статистика

Всего просмотров 40

Реклама

Реклама:
Социальные комментарии Cackle