Представники Всесвітньої Ради Церков готові сприяти будь-яким миротворчим ініціативам українських конфесій

Про це було сказано вчора, 18 березня, під час зустрічі  делегації Всесвітньої Ради Церков (ВРЦ) з Всеукраїнською Радою Церков і Релігійних Організацій (ВРЦіРО), повідомляє сайт Київської Митрополії.

Від Української Православної Церкви у зустрічі взяли участь: заступник Голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ протоієрей Миколай Данилевич, а також співробітники Відділу священик Віталій Поліщук, С. М. Бортник та Д. П. Лозінський.

Всесвітню Раду Церков на заході представляли: архієпископ Андерс Вейрюд (Церква Швеції, Президент ВРЦ по Європі), пастор Керін ван дер Брок, (Реформована Церква Голландії), єпископ Ян Янссен (Євангелічна Церква Німеччини), пан Пітер Прув (директор Комітету Церков з Міжнародних Зв’язків), протоієрей Даниїл Буда (Румунська Православна Церква).

У той самий час інша частина делегації на чолі з Генеральним секретарем ВРЦ пастором Олавом Фюксе Твейтом провела зустріч в Апостольській Нунціатурі з Папським Нунцієм в Україні архієпископом Томасом Галіксоном та главою Римсько-католицької Церкви в Україні митрополитом Мечиславом Мокшицьким.

Під час зустрічі делегації ВРЦ з ВРЦіРО йшлося про можливі шляхи співпраці між обома міжконфесійними організаціями взагалі, і у справі спільних зусиль конфесій в сприянні подоланню збройного конфлікту в Україні та його наслідків зокрема.

Представники ВРЦ висловили готовність сприяти будь-яким миротворчим ініціативам українських конфесій і наголосили, що приїхали до України з тим, щоб зрозуміти, яким чином їхня підтримка може стати найбільш ефективною. Гості бути приємно вражені рівнем позитивної співпраці українських конфесій у рамках ВРЦіРО.

Опубликовано: чт, 19/03/2015 - 15:43

Статистика

Всего просмотров 97

Автор(ы) материала

Популярное за 7 дней

Социальные комментарии Cackle