Єпископ Боярський Феодосій зустрівся з делегацією Всесвітньої Ради Церков, що перебувала з візитом у Києві

 

19 березня, на завершення візиту до України делегації Всесвітньої Ради Церков, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія відбулася спільна прощальна вечеря делегації ВРЦ та представників приймаючої сторони - Української Православної Церкви. 

 

Від Всесвітньої Ради Церков у зустрічі взяли участь: пастор Олаф Фюксе Твейт (Генеральний секретар Всесвітньої Ради Церков), митрополит Сасімський Геннадій (Константинопольський патріархат), пані Кетрін Гордон (Пресвітеріанська Церква США), єпископ Крістофер Хілл (Англіканська Церква), протоієрей Михаїл Гундяєв (Руська Православна Церква), пан Пітер Прув (директор Комітету Церков з Міжнародних Зв’язків ВРЦ), пані Керін ван ден Броуке (Реформована Церква Голландії), єпископ Ян Янссен (Євангелічна Церква Німеччини).

Від Української Православної Церкви у вечері взяли участь: вікарій Київської Митрополії єпископ Боярський Феодосій, заступник голови ВЗЦЗ УПЦ протоієрей Миколай Данилевич та співробітники відділу.

Під час зустрічі Генеральний секретар ВРЦ доктор Олаф Твейт подякував представникам Української Православної Церкви за гостинність, яку вони відчули в Україні, та створені можливості для плідної праці в дні візиту.

У свою чергу, єпископ Феодосій сказав: "Від імені Блаженнішого Митрополита Онуфрія висловлюю щиру подяку Вам, пане Генеральний секретарю, та Вашим супутникам за цей візит доброї волі, метою якого було сприяння встановленню миру на нашій землі та запобігання проявам міжконфесійної ворожнечі в Україні. Для нас приймати високоповажну делегацію ВРЦ є не тільки честю, але й надією на те, що ваша напружена праця цих днів зможе принести реальні плоди миру та злагоди. Об'єктивно та неупереджено ознайомившись з українською ситуацією, в тому числі в міжконфесійних відносинах, ви зможете донести її до представників християнських спільнот, які представляють 400 мільйонів християн світу. Ми потребуємо на це.

Окрему подяку хочу виразити митрополиту Сасімському Геннадію за його слова щирої підтримки Української Православної Церкви від імені Константинопольського Патріархату. В умовах політичної нестабільності, коли найбільша та єдина канонічна православна Церква України піддається нападкам з боку агресивно налаштованих "альтернативних православних", братська підтримка Церков-сестер світового Православ'я нам край потрібна. Просимо також молитов всієї християнської спільноти світу про припинення ворожнечі в нашій країні, про повернення нашого народу до мирного та благоденного життя, яке ми так раптово і неочікувано втратили".

Наприкінці зустрічі єпископ Феодосій ще раз подякував Генеральному секретарю доктору Олафу Твейту і членам делегації Всесвітньої Ради Церков за візит в Україну, та від імені Блаженнішого Митрополита Онуфрія побажав гостям благословенного і благополучного повернення додому.

Cайт Київської Митрополії 

Опубликовано: пт, 20/03/2015 - 14:44

Статистика

Всего просмотров 27

Реклама

Реклама:
Социальные комментарии Cackle