Головний редактор “Інтера” та очільник “Фоми в Україні” збирає 21 листопада журналістів-миротворців

Цієї п’ ятниці, 21 листопада, в рамках Миротворчого прес-клубу на ORTHODAYS.ZP-2014 у Запоріжжі, в конференц-залі Покровського архієрейського собору, відбудеться круглий стіл на тему: “Роль ЗМІ у встановленні миру в Україні”.

У круглому столі візьмуть участь: головний редактор ТК “Інтер” та керівник проекту “Фома в Україні” Антон Нікітін, в.о. головного редактора журналу “Фома в Україні” протодиякон Олександр Карпенко, головні редактори і журналісти запорізьких ЗМІ. Спеціальний гість — архієпископ Запорізький і Мелітопольский Лука. Запрошені також відомі представники влади і суспільства.

Антон Нікітін

ЗАПРОШУЄМО РЕДАКТОРІВ ЗМІ!

Цей захід — суто професійний. Обговоримо те, як ЗМІ можуть впливати на встановлення миру в Україні. Цікавлять думки головних редакторів запорізьких ЗМІ.

Місце проведення — у Соборі, тому що круглий стіл проходить у рамках ORTHODAYS.ZP-2014.

Вхід лише для ЗМІ (акредитація на місці). Конференц-зал Покровського архієрейського собору (вул. Анголенка), нижній поверх, вхід зліва під великими сходами, початок о 14:00.

Чекаємо на однодумців і колег-миротворців! Якісну і цікаву розмову гарантовано!

***

21 листопада — день відкриття ORTHODAYS.ZP-2014, унікального соціально-культурного і інформаційно-просвітницького заходу, спрямованого на розкриття даних від Бога талантів і благодійність.

21 листопада також Церква відзначає Собор Архистратига Михаїла та ін. Небесних Сил Безплотних.

Після круглого столу запрошуємо на наступні заходи (вхід вільний):

П ‘ЯТНИЦЯ, 21 листопада:

15.00. ORTHODAYS.ZP-ПРЕСТАРІЛИМ і ОДИНОКИМ. Показ короткометражного фільму “Капелан” (Україна, 2014), реж. В. Білий (про моральне виховання молоді священиком). Спілкування з психологом. Будинок престарілих м. Запоріжжя.

16.00. ORTHODAYS.ZP - ЗМІ І МОЛОДІ. Презентація православного журналу “ФОМА В УКРАЇНІ”; презентація студії “ЛОЗА” (м. Запоріжжя), презентація медіапроектів Запорізької єпархії (відеоканал, сайт, газета та ін.). Обласна бібліотека ім. Горького, 1-ий поверх, лекційна зала.

18.00. ОФІЦІЙНЕ ВІДКРИТТЯ ORTHODAYS.ZP-2014. ПК ім. Кірова. Малий зал.

Єдиний в Україні юнацький симфонічний оркестр Запорізької єпархії під керівництвом диригента С. Скрипника.

Офіційна частина. Презентація фільму “БЛАЖЕННІШИЙ ВОЛОДИМИР” (ТК “Інтер”, Україна, 2014) (за участю співавтора фільму Антона Нікітіна). Показ фільму “Блаженніший Володимир”.

До речі, документальний фільм “Блаженніший Володимир” було створено одразу після смерті Його Блаженства. Він вийшов в ефір на телеканалі “Інтер” на 9-ий поминальний день “Митрополита Любові”. “Блаженніший Володимир” став лідером денного недільного показу - більше 2 млн. глядачів. Запрошуємо подивитися у Запоріжжі - на широкому екрані!

Кадри з фільму:

   

***

Подивитися усі заходи ORTHODAYS.ZP-2014: православні дні, творчість і спілкування, кінопокази, концерти, благодійність.

    Прес-служба Запорізької єпархії

     

    Социальные комментарии Cackle