22 листопада — пам’ять жертв Голодомору. Предстоятель УПЦ відправив заупокійну літію

22 листопада в Україні вшановують пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років.

Напередодні, 21 листопада, на території Державного музею «Меморіал пам’яті  жертв голодоморів в Україні» Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій відслужив заупокійну літію за безвинно постраждалими співвітчизниками.

Блаженнішому  Владиці співслужили:  Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, єпископи – Макарівський Іларій, Броварський Феодосій,  Ірпінський Климент, Бородянський  Васильківський. За богослужінням молилося духовенство м. Києва.

Богослужбові піснеспіви виконав хор Київських духовних академії і семінарії під управлінням архімандрита Романа (Підлубняка).

Наприкінці, Блаженніший Митрополит Онуфрій поклав квіти до меморіалу та звернувся до присутніх зі словом настанови.

Національний Музей «Меморіал Пам’яті Жертв Голодоморів в Україні» є центром увіковічення пам’яті людей, які загинули в роки голодоморів, коли в мирний час і за сприятливих кліматичних умов від голоду помирали мільйони. Сьогодні Меморіал є центром вшанування пам’яті померлих, місцем, де кожен має змогу пом’янути своїх безвинно убієнних родичів, співвітчизників та помолитися за їхні душі. Як відомо, тоталітарний більшовицький режим відняв уцих людей не лише свободу й право на життя, а й споконвічне право на гідне поховання за християнськими канонами, а їхні души були позбавлені належних похоронних обрядів.

news.church.ua

Опубликовано: пт, 21/11/2014 - 18:09

Статистика

Всего просмотров 88
Социальные комментарии Cackle